Profesjonalne wykonywanie testu prenatalnego NIFTY PLUS BY GENEPLANET

Bezpieczeństwo NIFTY, czyli testu nieinwazyjnego przeprowadzanego w Blumedica jest nie do podważenia. Zastosowanie najnowszych technologii powoduje, że badanie jest bezpieczne dla matki i dla płodu. Nie ma ryzyka poronienia i powstania infekcji wewnątrzmacicznych. Poza nieinwazyjnością do przeprowadzenia testu motywują: wysoka wykrywalność oraz wyjątkowo niski odsetek wyników fałszywie dodatnich. Detale na temat badania podane są na stronie https://www.blumedica.pl/test-prenatalny-nifty-poznan/ i warto się z nimi zaznajomić.

Szczególnie chętnie pacjentki centrum medycznego zgłaszają się na takie badanie, zmotywowane przez lekarzy. Kiedy test wykazuje wynik negatywny, rodzice mogą być spokojni. Kiedy natomiast wynik wskazuje na podwyższone ryzyko pojawienia się choroby genetycznej, jest bazą do poszerzenia diagnostyki o badania inwazyjne. Nic dziwnego, że test NIFTY jest coraz chętniej robiony przez przyszłe matki. NIFTY to świetny przykład na to, że rozwój badań prenatalnych jest dynamiczny. Badania prenatalne przeprowadzane w nowoczesnej placówce medycznej Blumedica to testy rzetelne, dedykowane dla kobiet oczekujących dziecka.

Decydować się na nie powinny szczególnie te kobiety, które są w grupach ryzyka wystąpienia wad płodu. Próbki testu są sprawdzane w innowacyjnym laboratorium, co daje gwarancję efektywnie przeprowadzonego badania. Wykrywalność na poziomie większym niż 99% brzmi przekonywująco. Badanie zalecane jest dla kobiet: które mają trzydzieści pięć lat albo więcej, ze stwierdzonymi zaburzeniami chromosomów u siebie albo w rodzinie, a także u takich, u których pozostałe badania przesiewowe były już przeprowadzone w pierwszym trymestrze i wykazały wysokie ryzyko mutacji genetycznej. Test NIFTY może wykrywać zaburzenia genetyczne jakie wywołane są nadmiarem albo brakiem informacji genetycznych w DNA dziecka. Częstotliwość występowania trisomii płodu jest związana z wiekiem matki.

Rekomendowane teksty