Umiejętność uwodzenia – jak kokietować damy?

Wśród różnych zwariowanych pomysłów przoduje w rankingach ten, który forsuje sposób na podryw. Na czym polega owa koncepcja? Założenie jest takie: podryw dziewczyny zawsze wygląda tak samo – rozmawiamy, robimy odpowiednie wrażenie, pokazujemy się z najważniejszej strony i tak dalej. Jednakowoż zasada definiująca sposób na podryw ma na celu zwrócenie na nas uwagi. W szerokim zakresie znana jest norma mówiąca o tym, że pierwsze trzydzieści sekund jest kluczowe w ocenie człowieka. Nie mamy okazji, aby w tym czasie pokazać zalety stworzonego przez nas charakteru, a jeżeli pierwsze wrażenie wypadnie kiepsko – możemy nigdy nie mieć takiej szansy.

Dużo zależy też od tego, czy jest to innowacyjna jednostka, czy chce się na przykład odzyskać byłą – w takim wypadku serdecznie zapraszamy na jak odzyskać kobietę. Tu naturalnie pojawia się idea przeinaczania odbiorcą bodźców wizualnych. Innymi słowy uruchamiamy sposób na podryw. Sposobów jest bez liku: na hip-hopowca, biznesmena, luzaka, na podstępnego romantyka oraz tak dalej. Wszystko polega na robieniu wrażenia przynależności do określonej klasy społecznej, jaką w stworzonym przez nas mniemaniu interesuje się obiekt naszego zainteresowania. Innymi słowy – idąc do klubu hiphopowego ubieramy się w wypasione swobodne spodnie, drogie obuwie sportowe i markową, kolosalną bluzę z kapturem.

Oprócz tego dużo biżuterii i kilka gadżetów. Do kompletu szeroko rozstawione nogi, kilka ruchów podpatrzonych w amerykańskich teledyskach oraz parę zwrotów zasłyszanych w piosenkach. Tak przygotowywani znajdujemy w klubie z czarną muzyką jakąś małolatkę, jaka nie zorientuje się w naszej idealnej sztuczności i mamy udany podryw na hip-hopowca. Podryw na biznesmena żąda mniej zachodu. Wystarczy pożyczyć drogi samochód, ubrać się w garnitur i usiąść przy barze z kawą (w końcu prowadzimy). Niebanalne zachowanie i wygląd z pewnością wzbudzi zainteresowanie opisującą nas figurą. Kilka postawionych dziewczynom drinków na pewno zadziała na którąś. Prowadzona przez nas hojność z pewnością zostanie wynagrodzona udanym podrywem.

Rekomendowane teksty